Par mums

UAB TTinox ir jaunizveidota, bet strauji mainīga pēda ar jaunām tendencēm stikla furnitūras tirgū. UAB TTinox pārstāvētā joma ir nerūsējošā tērauda detaļas no nerūsējošā tērauda. UAB TTinox klāsts - stikla starpsienu furnitūra, durvju furnitūra, statņi, kāpņu margas, stikla jumti virs durvīm, bīdāmās durvis, stikla punktveida stiprinājumi, dušas kabīņu furnitūra. UAB TTinox iesaka pasūtīt stikla furnitūru UAB TTinox mājaslapā www.ttinox.lv  vai apmeklēt Draugystės st. 19, Kauņa (https://www.ttinox.lv/apie-mus-lv/)

Stikla starpsienas, iekšdurvis, ārdurvis – sniedz plašuma un brīvības sajūtu. Alumīnija profili atbalsta stikla starpsienas konstrukciju. Lai uzstādītu stikla starpsienas, nepieciešamas stikla durvis - stikla furnitūra, t.i. metāla profili, turētāji, savienotāji, eņģes, slēdzenes, rokturi. Stikla durvis iekšdurvīm vai stikla ārdurvīm dos mājai vairāk gaismas.

Kāpņu margu statņi, margas un detaļas ir gan nerūsējošā tērauda, ​​gan koka kāpņu, stikla kāpņu vai betona kāpņu sastāvdaļa. Nerūsējošā tērauda margas ir risinājums kāpņu margu izturībai un noturībai birojā, veikalā un mājās. Mūsdienīgi izskatīsies balkona margas, terašu margas ar stiklu, pastiprinātas ar nerūsējošā tērauda caurulēm un nerūsējošā tērauda detaļām. Nerūsējošā tērauda statņi - var tikt izmantoti kā žoga segmenti, tiem var piestiprināt nerūsējošā tērauda sietu, virvi vai maza diametra cauruli.

Stikla jumti virs durvīm - palīdzēs paslēpties no lietus, kas Lietuvā tik ierasts. Un nerūsējošā tērauda stiprinājumi nodrošinās izturību un izturību pret koroziju. Virs Jūsu durvīm varam izgatavot stikla jumtu pēc Jūsu vēlamajiem parametriem.

Bīdāmās durvis - sniedz ērtības pārvietojoties telpā, tās ir viegli bīdāmas, pateicoties izturīgajai konstrukcijai, ko varam izgatavot Jums pēc Jūsu vēlmēm https://www.ttinox.lv Stikla bīdāmās durvis ir viegli pielāgojamas gan birojos, gan veikalu ieejās.

Stikla punktu stiprinājumi - metāla izstrādājumi no nerūsējošā tērauda stikla nostiprināšanai pie vēlamās konstrukcijas. Šis ir vienkāršs veids, kura princips ir vienkārši "piestiprināt" stikla loksni pie konstrukcijas ar dažām nerūsējošā tērauda detaļām. UAB TTinox mājaslapā https://www.ttinox.lv/produktiems/stikla-turetaji/ varēsiet izvēlēties, kurš modelis jums ir nepieciešams atbilstoši dizainam vai izmēram

Dušas kabīnes furnitūra - vienkāršai stikla dušas kabīnes, dušas sienas vai dušas starpsienas uzstādīšanai. Dušas durvis ir arī nostiprinātas ar nerūsējošā tērauda furnitūru. Nerūsējošā tērauda rokturi, stikla turētāji, cauruļu savienojumi paātrinās darba plūsmu. Vannas istaba izskatīsies nevainojami, un vannas istabas sienas kalpos ilgu laiku.

UAB TTinox ieteikto preču cenu līmenis atbilst preču kvalitātei un ir izdevīgs katram patērētājam. Aicinām apmeklēt UAB TTinox vietni https://www.ttinox.lv Mūs varat atrast arī: Draugystės st. 19, Kauņa. Mēs tevi gaidām!